Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155001
10170
244
3200
Uher Aristid(?-?): Budapest. 3 db rézkarc, jelzett, paszpartuban, 14x16 cm
1117988
10171
244
5500
1155503
10172
244
2200
Varga Mátyás (1910-2002): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, keretben, 24×30 cm. 1152700
10173
244
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Gépsor. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm 1062991
10174
244
60000
Victor Vasarely (1908-1997): Vega sorozatból: Ondokto. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (110/84), 35×34 cm
1152030
10175
244
Váli Zoltán (1910-?): Virágcsendélet. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
1156948
10176
244
Várkonyi Károly (1910-2001): linómetszet, papír, jelzett, 18,5×13 cm
1065206
10177
244
14000
Virág Béla (?-?): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 65×47 cm
1154412
10178
244
Vojtory jelzéssel: Részlet az Alpokból. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 19×23 cm
1152066
10179
244
30000
Walter Gábor(1963-): Atomháború. Olaj, vászon, fa keretben, jelzett, 30x22 cm
1109480
10180
244
11000
Zalán jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, keretben, 53×72 cm
1155484
10182
244
Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF