Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Reizner János: Szeged története. 1., 3-4. köt. Szeged, 1899-1900, Szeged szabad királyi város közönsége. Számos érdekes illusztrációval. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12543.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

12544.

Rufpreis:
800 HUF

Élő Dezső: Sarród monográfiája. Bp., 1937, Országos Széchenyi Szövetség (Országos Széchenyi Szövetség Könyvtára 2.). A szerző által vitéz Fehér Xavér Ferenc, a 69-es Hindenburg gyalogezred törzszászlósának dedikálva. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12545.

Rufpreis:
2 000 HUF

12546.

Rufpreis:
1 600 HUF

12547.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF