Reizner János: Szeged története. 1., 3-4. köt. Szeged, 1899-1900, Szeged szabad királyi város közönsége. Számos érdekes illusztrációval. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Élő Dezső: Sarród monográfiája. Bp., 1937, Országos Széchenyi Szövetség (Országos Széchenyi Szövetség Könyvtára 2.). A szerző által vitéz Fehér Xavér Ferenc, a 69-es Hindenburg gyalogezred törzszászlósának dedikálva. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása I. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Orbán Balázs A Székelyföld leírása V. kötet Helikon Kiadó és a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése, Békéscsaba, 1982 egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.