https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hedin, Sven: A rejtelmes India. I-II. kötet Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. I. kötet. Bp., (1912), Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzalt illusztrált kiadvány. Dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötésben.Az egyik kötet gerince szakadozott.
1
12519.

Hedin, Sven: A rejtelmes India. I-II. kötet Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. I. kötet. Bp., (1912), Magyar kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzalt illusztrált kiadvány. Dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötésben.Az egyik kötet gerince szakadozott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kissé laza kötésben
1
12520.

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kissé laza kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.
1
12521.

Bengt Berg: Vándormadarakkal Afrikába. Fordították dr. Lambrecht Kálmán és dr. Uray Mária.32 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói vászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga" /,,Stella Polare"/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos.  Bp.,é.n., Lampel.  Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.
1
12522.

Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga" /,,Stella Polare"/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos. Bp.,é.n., Lampel. Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopottas.
1
12523.

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Henry Morton Stanley: Legsötétebb Afrikában.  A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. Bp., 1891, Ráth Mór. Egységes kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, gazdag szövegközti és egészoldalas metszetanyaggal, jó állapotban 634p.
1
12524.

Henry Morton Stanley: Legsötétebb Afrikában. A legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. Bp., 1891, Ráth Mór. Egységes kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, gazdag szövegközti és egészoldalas metszetanyaggal, jó állapotban 634p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
1
12525.

Walkó László: Budapesttől Velencéig írásban és képben. Előszó Dessewffy Arisztid. Bp. 1907. Athenaeum. 440p. (Menetrend, hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.
1
12526.

Georg Wegener: Szálljatok velem! Egy világjáró újabb emlékei. 30 képpel. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Roma útikalauz számos térkép melléklettel / Grieben: Roma and area tourist guide with many illustrations and maps and with searcher
1
12527.

cca 1920 Roma útikalauz számos térkép melléklettel / Grieben: Roma and area tourist guide with many illustrations and maps and with searcher

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban
1
12528.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. (V. hiányzik) Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, közepes állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott  kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált
1
12529.

Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötéseken itt-ott kopásokkal, két kötet gerince elvált, de javítható, egy-két lap hiányzik, illetve elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
1
12530.

Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse