Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 41

12531.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szabó István dr. (szerk.): Panoráma Utikönyvek. III. Velence és a Lidó. Képekkel és két térképmelléklettel. Budapest-Wien, Venezeia, é.n., Panoráma kiadása. Kiadói papír kötésben.
12532.

Rufpreis:
800 HUF

Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12533.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyarország gyógyfürdői , gyógyhelyei és üdülőhelyei. Szerk.: Farkas Károly et al. Bp., 1962, Medicina. Sok színes és fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, a belső kötés elöl kissé elválik, egyébként jó állapotban.
12534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: A kárpátoktól az Adriáig. Budapest, 1934, Somló Béla Könyvkiadó. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
12535.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zakariás G. Sándor: Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Magyarország művészeti emlékei 3.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12536.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kőrösi László: Esztergom és vidéke ismertetése. Würzburg - Bécs, é. n., Woerl Leo (Woerl Utazási Könyvtára). Papírkötésben, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
12537.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
10

Bevilaqua Borsody Béla: A budai és pesti mészáros céhek ládáinak okiratai 1270-1872. Az ipartársulat és ipartestület története 1873-1930. Várostörténeti és kézmívességtörténeti kútfőtanulmány I-II. kötet. Bp., 1931, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12538.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
12539.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest múzeumai. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal
12540.

Rufpreis:
800 HUF

A hévízi Állami Gyógyfürdőkórház jubileumi évkönyve. Szerk.: Gyimóthy Dénes. [Hévíz], [1977], [Állami Gyógyfürdőkórház] (Hévízi Orvosi Archívum 3.). Dedikált példány, számos érdekes illusztrációval, megjelent 500 példányban. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jankó János: A Balaton-melléki lakosság néprajza. 3 színes, 3 fekete táblával, 16 táblázattal és 156 szövegközti ábrával. Budapest, 1902. Kilián Frigyes (Hornyánszky Viktor ny.) [2] + VIII + 428 + [2] p. + 5 t. (ebből 1 színes) + 2 térkép (színes, ebből 1 kihajtható). Folio. Szövegközti fényképekkel is illusztrált. A mű hatodik fejezete a balatoni halászattal foglalkozik. Kötés nélkül papír hátsó borítóval, néhány lap széle foltos. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötet, második rész.
12542.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF