1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Zakariás G. Sándor: Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Magyarország művészeti emlékei 3.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.