Keramiken

Zahl der Lose: 44

Jelzés nélkül: Fuvolázó hölgy. Kerámia fali kép, több hibával, 36x48cm
11085.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Tégla és Cserépipari Tröszt Élen járó szocialista brigád tagja" feliratú kerámia falikép, 19x13 cm
11086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wilhelm Schiller & Sons  városképes (Roma) falitányér párban (2 db), formába nyomott, jelzett, apró lepattanásokkal, 40×46 cm (2×)/ Wilhelm Schiller & Sons  ceramis plate paar, signed, small cracks
11087.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Johann & Ferdinand Maresch fali tányér párban (2db) spanyol királyi pár képével (V. Ferdinánd és Isabel), formába nyomott, jelzett, apró hibákkal, d:29,5 cm / Johann & Ferdinand Maresch antique plate with the spanish royal couple, good condition, signed
11088.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm
11089.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Virág mintás antik kulacs, kézzel festett, jelzés nélkül, dugó sérült, m:20 cm
11090.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Johann & Ferdinand Maresch városképes (Ehrenbreitstein) falitányér, formába nyomott, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, d:35 cm/ Johann & Ferdinand Maresch ceramics plate, signed
11091.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Gránit kerámia bögre, hibátlan, jelzett, m: 13 cm, d: 14 cm
11092.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF