Keramiken

Zahl der Lose: 44

Bodrogkeresztúri fácán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm , h:15 cm
11061.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11062.

Rufpreis:
6 000 HUF

11063.

Rufpreis:
8 000 HUF

Győrbíró Enikő (1932-1999): Virág. Festett cserép, jelzett, hibátlan, 27×20 cm
11064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schinkenhäger Sómázas kőagyag korsó, jelzett, apró kopásnyomokkal, felületén régi reklámatricával, m: 27,5 cm
11065.

Rufpreis:
1 400 HUF

Selters(?) sómázas kőagyag füles korsó, jelzett, lekopásokkal, kis repedéssel, m: 25,5 cm
11066.

Rufpreis:
800 HUF

11067.

Rufpreis:
5 000 HUF

11068.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm
11069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győrbíró Enikő (1932-1999): Festett kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:28 cm
11070.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gondos József (1909-1987): Fésülködő akt. Terrakotta, jelzés nélkül, m:30 cm
11071.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Gondos József (1909-1987): Fekvő akt. Terrakotta, jelzett, h:21 cm
11072.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF