Keramiken Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1108071
11073
239
72000
Art-ceramics
Kerényi Jenő (1908-1975): Európa elrablása. Festett terrakotta, jelzett, 19x27x16 cm
1112829
11074
239
Art-ceramics
1112331
11075
239
Art-ceramics
1112552
11076
239
Art-ceramics
M M Sióagárd jelzéssel: Gyermekét ringató anya, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18cm 1112686
11077
239
Art-ceramics
Dekoratív üveg hattyú formájú hamutál (2db), hibátlan, m:11 cm és m:13 cm
1107129
11078
239
Art-ceramics
1107109
11079
239
Art-ceramics
Hal- és virágmotívumos gazdagon díszített kerámia tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27,5×27,5 cm 1107272
11080
239
Art-ceramics
1107299
11081
239
Art-ceramics
Mosakodó akt, kerámia szobor, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, m: 29 cm
1106923
11082
239
Art-ceramics
Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
1106937
11083
239
Art-ceramics
Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
1106942
11084
239
Art-ceramics
Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF