Keramiken

Zahl der Lose: 44

Kerényi Jenő (1908-1975): Európa elrablása. Festett terrakotta, jelzett, 19x27x16 cm
11073.

Rufpreis:
72 000 HUF
195,12
225,00

11074.

Rufpreis:
2 800 HUF

11075.

Rufpreis:
2 000 HUF

M M Sióagárd jelzéssel: Gyermekét ringató anya, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18cm
11076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív üveg hattyú formájú hamutál (2db), hibátlan,  m:11 cm és m:13 cm
11077.

Rufpreis:
1 000 HUF

11078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hal- és virágmotívumos gazdagon díszített kerámia tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 27,5×27,5 cm
11079.

Rufpreis:
1 000 HUF

11080.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mosakodó akt, kerámia szobor, jelzés nélkül, kis sérülésekkel, m: 29 cm
11081.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dekoratív kerámia merőkanál, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal
11082.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ciprusi gyártmányú virágmintás mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 19 cm
11083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jazz zenészt formázó mókás gipsz szobor, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11084.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF