Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1112425
13343
239
Books: Science and technology
A műveltség könyvtára. Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Harmadik átdolgozott kiadás. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban. 1112139
13344
239
Books: Science and technology
Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1112420
13345
239
Books: Science and technology
Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. II. kötet. Bp., 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Javított egészvászon kötés, kopottas állapotban. 1018237
13346
239
Books: Science and technology
Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
1061557
13347
239
Books: Science and technology
Nelson: A gyermekgyógyászat kézikönyve. Behrman. 1995, Melania. Kiadói egészvászon kötésben.
1110100
13348
239
Books: Science and technology
A sebészet tankönyve. Szerk.: Wullstein, [Ludwig;, Wilms, [Max]. 1-2. köt. Bp., 1911, Franklin. Laza, szakadt gerincű vászonkötésben. egyébként jó állapotban.
1012682
13349
239
Books: Science and technology
Thim József dr.: Népszerű közegészségtan. A művelt közönség számára. Pozsony,Budapest 1899, Stamppel Károly. Festett kiadói egészvászon kötésben.
782552
13350
239
Books: Science and technology
Johannes Hanke: Der Mensch I.-II. Leipzig, 1894. Bibliographisches Institut sok illusztrációval. szép állapotú, kiadói félbőr kötésben / with lots of illustrations in half leather binding 837272
13351
239
Books: Science and technology
979608
13352
239
Books: Science and technology
1023961
13353
239
Books: Science and technology
1003393
13354
239
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF