Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 86

A műveltség könyvtára. Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Harmadik átdolgozott kiadás.  Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
13343.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Buga László: Orvosi almárium. Apró írások az egészségről. Kiadja az Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítás Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13344.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. II. kötet. Bp., 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Javított egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13345.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
13346.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nelson: A gyermekgyógyászat kézikönyve. Behrman. 1995, Melania. Kiadói egészvászon kötésben.
13347.

Rufpreis:
1 000 HUF

A sebészet tankönyve. Szerk.: Wullstein, [Ludwig;, Wilms, [Max]. 1-2. köt. Bp., 1911, Franklin. Laza, szakadt gerincű vászonkötésben. egyébként jó állapotban.
13348.

Rufpreis:
1 000 HUF

13349.

Rufpreis:
3 000 HUF

13350.

Rufpreis:
4 000 HUF

13351.

Rufpreis:
800 HUF

13352.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13353.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13354.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF