Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 86

13355.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13356.

Rufpreis:
800 HUF

13357.

Rufpreis:
1 000 HUF

13358.

Rufpreis:
1 200 HUF

13359.

Rufpreis:
1 000 HUF

Biwald Leopoldus: Physica generalis, quam auditorum philosophiae usibus accomodavit - - Graecii, 1767, Haeredum Widmanstadii. Kissé szakadt, kopottas kiadói egészbőr kötésben.
13360.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Rusztek Károly: Népnevelésügyi közigazgatás. Eger, 1928, Szerző Kiadása. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, egyébként jó állapotban.
13361.

Rufpreis:
800 HUF

Déván István: A modern sísport. Az ugrás és futás technikája és tréningje. Budapest, 1923, Athenaeum. Viseltes kiadói papír kötésben.
13362.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kertész Béla, Virányi Miklós: Az adás- és vételtechnika alapjai. Bp., 1972, Zrínyi Katonai Kiadó (MHSZ Rádióamatőrök Könyvtára). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13363.

Rufpreis:
1 000 HUF

13364.

Rufpreis:
2 000 HUF

Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben
13365.

Rufpreis:
1 200 HUF

13366.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF