https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 86
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1047850
13355
239
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1003670
13356
239
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Fordította: Detre László. 50 műmelléklet és 73 szövegközi kép. Budapest, Könyvbarátok Szövetsége. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1041811
13357
239
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lambrecht Kálmán, Kormos Tivadar: Az ősember. Budapest, 1926, Dante. Kiadói félvászon kötésben.155 szövegképpel és számos táblával. A gerinc borító hiányzik, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1021475
13358
239
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1012606
13359
239
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Hasenfeld Artur dr.: A szív- és érbetegségek egészségtana. Az egészség könyvtára XIX. Budapest, 1927, Franklin. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1091703
13360
239
0
14000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Biwald Leopoldus: Physica generalis, quam auditorum philosophiae usibus accomodavit - - Graecii, 1767, Haeredum Widmanstadii. Kissé szakadt, kopottas kiadói egészbőr kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1112153
13361
239
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Rusztek Károly: Népnevelésügyi közigazgatás. Eger, 1928, Szerző Kiadása. Kiadói papírkötés, belül a gerincnél levált, egyébként jó állapotban. 1106237
13362
239
0
2600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Déván István: A modern sísport. Az ugrás és futás technikája és tréningje. Budapest, 1923, Athenaeum. Viseltes kiadói papír kötésben. 1108530
13363
239
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kertész Béla, Virányi Miklós: Az adás- és vételtechnika alapjai. Bp., 1972, Zrínyi Katonai Kiadó (MHSZ Rádióamatőrök Könyvtára). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
956165
13364
239
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Balla Ignác: Edison, több forrásmunka alapján. Az előszót írta Fodor István udvari tanácsos. Nyolc képpel, második kiadás. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, sérült, egy lap kissé szakadt, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1023989
13365
239
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Telegdi Tóth Károly: Feladatok az állami bányászat terén. Bp., 1942. K. M. egyetemi nyomda. 8p. Korabeli félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13366
239
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse