Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 86

13367.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
13368.

Rufpreis:
5 000 HUF

13369.

Rufpreis:
1 000 HUF

13370.

Rufpreis:
800 HUF

13371.

Rufpreis:
800 HUF

13372.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Bp., 1968, Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés, fedőlap és a belső hiányos, egyébként jó állapotban.
13373.

Rufpreis:
800 HUF

Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13374.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rudolf von Steinmantel: Die Forstwissenschaft nach ihrem ganzen Umfange und mit besonderer Rücksicht auf die österreichischen Staaten. Vierte abteilung. Wien, 1837, Universitat Buchandlung. Kopottas, szakadozott kiadói egészvászon kötésben.
13375.

Rufpreis:
2 800 HUF

13376.

Rufpreis:
1 000 HUF

13377.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

2 könyv-Akutagava Rjúnoszuke: Az éneklő borz. Bukarest, 1982, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Virginia Woolf: Orlando. Bukarest, 1984, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13378.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF