Mörsch, E.prof. dr.: Der Eisenbetonbau seine Theorie und Andwendung. Vierte, Vollstandig neu bearbeitete und verhmehrte Auflage. Mit 742 Textabbildungen, 3 Anhangen und 4 Tabellen. Stuttgart, 1912, Konrad Wittwer. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi megjegyzésekkel ill pecséttel. jó állapotú.
Szegedy Istvánné: Népiskolai mezőgazdasági ismeretek. Nemzetnevelők Könyvtára. Budapest, 1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Szekeres József: Ganz Ábrahám és a magyar közlekedési technika. Bp., 1968, Közlekedési Múzeum. Kiadói papírkötés, fedőlap és a belső hiányos, egyébként jó állapotban.
Rudolf von Steinmantel: Die Forstwissenschaft nach ihrem ganzen Umfange und mit besonderer Rücksicht auf die österreichischen Staaten. Vierte abteilung. Wien, 1837, Universitat Buchandlung. Kopottas, szakadozott kiadói egészvászon kötésben.