A műveltség könyvtára. Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji ... https://www.darabanth.com/de/239-Fernauktion/239.0/Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~200032/A-muveltseg-konyvtara-Az-ember-Testi-es-lelki-elete-egyeni-es-faji-sajatsagai-Harmadik~II1112425
1112425
13343
239
Books: Science and technology
Beschreibung: A műveltség könyvtára. Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Harmadik átdolgozott kiadás. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
: vörös_iván