2 db könyv-S. Fischer-Fabian: A német cézárok. A középkor császárainak tündöklése és bukása. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Rudolf Pörtner: A Szent Sír hadművelet. A keresztes hadjáratok a legendákban és a valóságban (1095-1187). Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Horváth Jenő: Diplomáciai történelem. 2. köt.: A frankfurti szerződéstől a párisi szerződésekig 1871-1920. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kicsit kopott papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
Klima Szaniszló: Csehszlovák Köztársaság honismertetése (földrajz és történelem), elemi népiskolák számára. Ford.: J. L. és P. K. Myjava, 1920, Pažický D. Könyvnyomdája. Kopott papírkötésben.