Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 51

Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
13279.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 db könyv-S. Fischer-Fabian: A német cézárok. A középkor császárainak tündöklése és bukása. Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Rudolf Pörtner: A Szent Sír hadművelet. A keresztes hadjáratok a legendákban és a valóságban (1095-1187). Bp., 1985, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13280.

Rufpreis:
1 000 HUF

13281.

Rufpreis:
800 HUF

Thiers, Adolph: Geschichte des Consulats und des Kaiserreichs. Neunter Band. Leipzig, 1850, Coftenoble und Remmelman. Kopottas félvászon kötésben.
13282.

Rufpreis:
800 HUF

Balkáni piacok a háború után. Gazdasági ismertető. XI. Szaloniki. Bp., 1914. M. Kir. Kereskedelmi Múzeum. 26p. Képekkel, térképekkel.
13283.

Rufpreis:
1 200 HUF

13284.

Rufpreis:
1 000 HUF

A.I. Molok: Németország és Ausztria 1815-1847-ben. Marx és Engels. A tudományos szocializmus keletkezése. Az 1848-as forradalom Németországban és az Osztrák Császárságban. A SzK(b)P Pártfőiskoláján tartott előadás gyorsírói jegyzete. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13285.

Rufpreis:
800 HUF

13286.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Hangay Sándor: Hadak utján 1915-1916--1917. Budapest, 1917, Globus Műintézet. Újrakötve félvászon kötésben.
13287.

Rufpreis:
1 800 HUF

13288.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth Jenő: Diplomáciai történelem. 2. köt.: A frankfurti szerződéstől a párisi szerződésekig 1871-1920. Bp., 1921, Szent István Társulat. Kicsit kopott papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
13289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klima Szaniszló: Csehszlovák Köztársaság honismertetése (földrajz és történelem), elemi népiskolák számára. Ford.: J. L. és P. K. Myjava, 1920, Pažický D. Könyvnyomdája. Kopott papírkötésben.
13290.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF