Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 51

13255.

Rufpreis:
2 000 HUF

13256.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben c. sorozat 3 füzete: 86. Stiria (3. füz.); 131. Az Osztrák Tengermellék és Dalmácia (4. füz.); 318. Bukovina (4. füz.). Bp., é. n., Magyar királyi államnyomda. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13257.

Rufpreis:
1 200 HUF

G.M. Malenkov: A Központi Bizottság beszámolója az SzK(b)P XIX. kongresszusának. Bp., 1952, Szikra. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.
13258.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus(Előadás haladó tanfolyamok számára). Magyar Kommunista Párt Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13259.

Rufpreis:
800 HUF

Gellért-konferenciák. Előadások a kommunizmus bűneiről. Bp., 2014, Kommunizmus Bűnei Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13260.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok erdély történelméhez. Bukarest, 1976, Kriterion Könyvkiadó. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval, fedőborítóval. Szép állapotban.
13261.

Rufpreis:
800 HUF

Adenauer, Konrad: "A demokrácia nálunk világnézet" Beszédek és beszélgetések (1946-1967). Bp., 2013, Konrad Adenauer Stiftung. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története II. köt: Magyarország a vegyes házból származott királyok korában. Bp., 1895, Lampel Róbert. Kiadói, festett, egészvászon kötésben
13263.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története I. köt: Magyarország az Árpád-ház kihaltáig. Bp., 1895, Lampel Róbert. Kiadói, festett, egészvászon kötésben
13264.

Rufpreis:
6 000 HUF

13265.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13266.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF