Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 51

13267.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Új kiadás. 300 képpel. Budapest, 1909, 'Otthon'-Nyomda. Dombornyomott, szecessziós, egészvászon kötésben. Megviselt állapotban
13268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seress Imre: Az ifjúság és a világháború 1915-1916. A világháború története az ifjúság számára. Több száz arcképpel, csataképpel és eredeti harctéri felvétellel II. kötet. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.
13269.

Rufpreis:
1 400 HUF

13270.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13271.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Die große Zeit. Illustrierte Kriegsgecshichte. Band I. Mit zahlreichen Bildern, Karten und Kunstbeilagen. Berlin/Wien, 1915, Verlag Ullstein&Co. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban / full linen binding, with small fault on the spine, good condition
13272.

Rufpreis:
2 000 HUF

13273.

Rufpreis:
10 000 HUF

13274.

Rufpreis:
4 000 HUF

Desroches-Noblecourt, Christiane: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Bp., 1977, Corvina. Vászonkötésben, jó állapotban.
13275.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db könyv-Dwight D. Eisenhower: Keresztes háború Európában. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Anthony Price: A legsötétebb óra. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban; Ludovic Kennedy: Óriások csatája. A Bismarck csatahajó üldözésének és elsüllyesztésének története. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
13276.

Rufpreis:
1 000 HUF

13277.

Rufpreis:
5 000 HUF

Neményi Ambrus: A franczia forradalom hírlapjai és hírlapírói. Budapest, 1885, Franklin. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13278.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF