Porzellan

Zahl der Lose: 94

2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
11179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett kijevi asztaldísz, kézzel festett, jelzett, máz hibával, h:18 cm, m:13 cm
11181.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzett virág mintás tálka, kézzel festett, kopott, d:12 cm
11182.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kínai dísztányér, levonóképes, jelzett (Jingdezheu), hibátlan, eredeti dobozában, d:23,5 cm
11183.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzett levonóképes tálak, tálka, összesen: 5 db, hibátlanok
11184.

Rufpreis:
1 200 HUF

Virág mintás kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopott, m:17 cm
11185.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db kínai porcelán rizses tálka, hozzá tartozó kanállal (2 db), levonóképes, jelzett, d: 11,5 cm
11186.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 db kis tálka, jelzett, 2 db tálkán kis lepattanással, d: 15 cm
11187.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Dísz porcelánszamovár rózsás díszítéssel, aranyozással, tetején apró teáskannával, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 27 cm
11188.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF