Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1076534
11179
238
2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
1076537
11180
238
Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
1103265
11181
238
Jelzett kijevi asztaldísz, kézzel festett, jelzett, máz hibával, h:18 cm, m:13 cm 1102999
11182
238
Jelzett virág mintás tálka, kézzel festett, kopott, d:12 cm 1101121
11183
238
Kínai dísztányér, levonóképes, jelzett (Jingdezheu), hibátlan, eredeti dobozában, d:23,5 cm 1104799
11184
238
Jelzett levonóképes tálak, tálka, összesen: 5 db, hibátlanok 1104714
11185
238
Virág mintás kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopott, m:17 cm 1104118
11186
238
2 db kínai porcelán rizses tálka, hozzá tartozó kanállal (2 db), levonóképes, jelzett, d: 11,5 cm 1104638
11187
238
6 db kis tálka, jelzett, 2 db tálkán kis lepattanással, d: 15 cm 1101480
11188
238
Dísz porcelánszamovár rózsás díszítéssel, aranyozással, tetején apró teáskannával, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF