Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1075594
11155
238
Weimar tálka készlet, matricás egyiken lepattanás, jelzett, 12×9 cm (6×), 18×25 cm
1083437
11156
238
STW Bavaria pecázók dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
997895
11157
238
Kronach Bavaria porcelán Platina váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1024732
11158
238
Bavaria virággal díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
1015492
11159
238
Régi Gzsel orosz porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
1041402
11160
238
Ibolyamintás Carlsbad német porcelán tál, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kopásnyomokkal, alul sérült, 36×22,5 cm 1102648
11161
238
Aelteste Volkstedter mokkás csésze és alj, sérült, jelzett, kézzel festett 1104816
11162
238
2 db Delfti tálka egyik festett, hibátlanok, jelzettek, d:9-11 cm
1101936
11163
238
14000
Wallendorfer primadonna,kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:27 cm 1104061
11164
238
Lippelsdorfi ékszeres dobozka, gólya figurával, matricás, jelzett, hibátlan, 7×8 cm 1104882
11165
238
Vegyes porcelán tétel: Virágmintás tálkák(2 db), kis ékszertartó dobozka, matricásak, jelzettek, hibátlanok, d: 12 és 12,5 cm, 9x8x4 cm 1073069
11166
238
6 db porcelán teáscsésze, kézzel festett, némelyik jelzett, egy részük apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF