Porzellan

Zahl der Lose: 94

Herendi szamócás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:19,5 cm
11095.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
11096.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:9 cm
11097.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11098.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
10

Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11099.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Herendi virágos mintás tányér és tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:25 cm és d:29,5 cm
11100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi szőlő mintás teás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11101.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Viktória mintás kis kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm
11102.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi virág mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:6 cm
11103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi virág mintás tál, kézzel festett, kopott, jelzett, 23×18 cm
11104.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:17 cm
11105.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Apponyi mintás porcelán hamutartó, hibátlan, jelzett, 11x7 cm
11106.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF