Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1087554
11095
238
Herendi szamócás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:19,5 cm
1053206
11096
238
9500
Herendi porcelán csibepár, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Vastagh Éva), m: 13 cm
1103679
11097
238
5500
Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:9 cm 1103415
11098
238
Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1103393
11099
238
4600
Herendi Apponyi mintás teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1102919
11100
238
Herendi virágos mintás tányér és tál, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:25 cm és d:29,5 cm 1102725
11101
238
Herendi szőlő mintás teás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1105201
11102
238
Herendi Viktória mintás kis kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm 1105064
11103
238
Herendi virág mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, kopott, jelzett, m:6 cm 1105107
11104
238
3200
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, kopott, jelzett, 23×18 cm
1104098
11105
238
Herendi Kakas Marci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:17 cm
1104817
11106
238
Herendi Apponyi mintás porcelán hamutartó, hibátlan, jelzett, 11x7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF