Porzellan Zahl der Lose: 94
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1104833
11107
238
Herendi Eton mintás porcelán tálka, hibátlan, jelzett, 14x18 cm 1104845
11108
238
Herendi Apponyi mintás porcelán bonbonier, hibátlan, jelzett, d: 16 cm, m: 10 cm 1098554
11109
238
34000
Herendi Viktória kosár, restaurált, kézzel festett, jelzett, m:21 cm, h:26 cm 1075722
11110
238
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm 1099987
11111
238
Zsolnay búzavirág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:12 cm 1099986
11112
238
Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
1099949
11113
238
Zsolnay ovális tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11x7cm 1099715
11114
238
Zsolnay váza, porcelán, kézzel festett, hibátlan, m: 28cm 1099140
11115
238
Zsolnay virág mintás kávés csésze fedővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1071191
11116
238
Zsolnay DDGÁZ korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
1103659
11117
238
Zsolnay búzavirág mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm 1103661
11118
238
Zsolnay virág mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF