https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
1
13166.

Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ferenczy Árpád: A nirvána felé. Regényes indiai történetek. 1-2. köt. Bp., [1917], Légrády. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13167.

Ferenczy Árpád: A nirvána felé. Regényes indiai történetek. 1-2. köt. Bp., [1917], Légrády. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az örök Don Juan - négy évszázad drámái. Bp., 1968. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás nyl kötésben
1
13168.

Az örök Don Juan - négy évszázad drámái. Bp., 1968. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás nyl kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
1
13169.

Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
1
13170.

Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
1
13171.

Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db sporttal kapcsolatos könyv: Ardai Aladár-Peterdi Pál: Ez történt Tokióban. Bp., 1964, Sport; Kutas-Lakatos-Peterdi: Ez történt Mexikóban. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
13172.

2 db sporttal kapcsolatos könyv: Ardai Aladár-Peterdi Pál: Ez történt Tokióban. Bp., 1964, Sport; Kutas-Lakatos-Peterdi: Ez történt Mexikóban. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
3 szépirodalmi mű egy köteteben: Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet IV könyvben írta - -.  Homérus: Békaegérhartz. Alkalmatosságra írt nevezetesebb Versek. Bétsben, 1816, Pichler Antal Betűivel, 1816. A kiadói papír borító teljesen hiányzik, fénymásolattal pótolva.
1
13173.

3 szépirodalmi mű egy köteteben: Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet IV könyvben írta - -.
Homérus: Békaegérhartz.
Alkalmatosságra írt nevezetesebb Versek.
Bétsben, 1816, Pichler Antal Betűivel, 1816. A kiadói papír borító teljesen hiányzik, fénymásolattal pótolva.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
2 db könyv-Dámódaragupta: A kerítőnő tanítása. Bp., 1988, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban; Lammel Annamária-Nagy Ilona: Parasztbiblia. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
1
13174.

2 db könyv-Dámódaragupta: A kerítőnő tanítása. Bp., 1988, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban; Lammel Annamária-Nagy Ilona: Parasztbiblia. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
1
13175.

Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13176.

Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
1
13177.

Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse