https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 84
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1065966
13166
238
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs Béla: Az álmok köntöse - mesék és játékok. Bp., 1972. Helikon. Bibliofil kiadás, sorszámozott, modern nyl kötésben, kopásokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
988394
13167
238
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ferenczy Árpád: A nirvána felé. Regényes indiai történetek. 1-2. köt. Bp., [1917], Légrády. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1050788
13168
238
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Az örök Don Juan - négy évszázad drámái. Bp., 1968. Magyar Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás nyl kötésben 1050557
13169
238
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Havas Zsigmond: Az acélember Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., é.n., Tolnai. 126 l, 1 lev, illusztrációkkal. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1071729
13170
238
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes György: tettenérés. Bp., 1968. Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
Das Lot is nicht erreichbar
1071728
13171
238
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
Das Lot is nicht erreichbar
1104021
13172
238
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db sporttal kapcsolatos könyv: Ardai Aladár-Peterdi Pál: Ez történt Tokióban. Bp., 1964, Sport; Kutas-Lakatos-Peterdi: Ez történt Mexikóban. Bp., 1968, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1078628
13173
238
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
3 szépirodalmi mű egy köteteben: Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya vagyis a dámák diadalma a farsangon, Furcsa vitézi versezet IV könyvben írta - -. Homérus: Békaegérhartz. Alkalmatosságra írt nevezetesebb Versek. Bétsben, 1816, Pichler Antal Betűivel, 1816. A kiadói papír borító teljesen hiányzik, fénymásolattal pótolva. 1104265
13174
238
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db könyv-Dámódaragupta: A kerítőnő tanítása. Bp., 1988, Medicina. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, illusztrált, jó állapotban; Lammel Annamária-Nagy Ilona: Parasztbiblia. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 1101933
13175
238
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
Das Lot is nicht erreichbar
997797
13176
238
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
997781
13177
238
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse