Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
John Donne: Égi és földi szerelem - Válogatott versek. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 1000 pld. Műbőr kötésben, védőborítóval, bibliofil kiadás, szép állapotban
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 86 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 köteten kisebb-nagyobb hibák. Egységes, szép sorozat.
Disney mesekönyvek: A nagy esküvő, Hamupipőke nagy napja. Debrecen, 2004, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kemény kötésben. + Ovis hátiska, 22x20x5cm
Monori Kovács Gyula: A világgazdaság újabb jelenségei. 9. füzet. Bp., 1933, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.