Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

13142.

Rufpreis:
1 000 HUF

John Donne: Égi és földi szerelem - Válogatott versek. Bp., 1967. Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 1000 pld. Műbőr kötésben, védőborítóval, bibliofil kiadás, szép állapotban
13143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Európa elrablása. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói papírkötés, gerince hiányos, kopottas állapotban.
13144.

Rufpreis:
1 000 HUF

13145.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Márai Sándor: Napnyugati őrjárat. Bp., 1943, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadt, levált, kopottas állapotban.
13146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márai Sándor: A nővér. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13147.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: A szegények iskolája. Bp., 1946, Révai. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13148.

Rufpreis:
1 600 HUF

13149.

Rufpreis:
3 000 HUF

13150.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Disney mesekönyvek: A nagy esküvő, Hamupipőke nagy napja. Debrecen, 2004, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kemény kötésben. + Ovis hátiska, 22x20x5cm
13151.

Rufpreis:
1 400 HUF

Varga Domonkos: Édesanyám sok szép szava. Budapest, 1999, Hét krajcár kiadó. Dedikált példány! Illusztrált papír kötésben. Szép állapotban.
13152.

Rufpreis:
1 200 HUF

Monori Kovács Gyula: A világgazdaság újabb jelenségei. 9. füzet. Bp., 1933, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13153.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF