https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 84
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
967331
13154
238
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1075520
13155
238
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mitchell, Margaret: Elfújta a szél I-II. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1045234
13156
238
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1031496
13157
238
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
961542
13158
238
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.
Das Lot is nicht erreichbar
1099982
13159
238
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gutenberg Nagy Lexikon 8 köteta sorozatból. Bp., 1931, A Nagy Lexikon Kiadóhivatala, Kiadói félbőr kötésben, a kötetek fele elázott, rossz állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
405622
13160
238
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Das Lot is nicht erreichbar
405646
13161
238
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Károly Minden munkái, Bp. 1892 - 1893. Franklin-Társulat. I-VI. kötetek (hiány: III.) Kiadói, dúsan aranyozott, festett vaknyomásos (Gottermayer), egészvászon díszkötésben, márványozott lap szélekkel gyönyörű állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
1050719
13162
238
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1071730
13163
238
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.
Das Lot is nicht erreichbar
965151
13164
238
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
Das Lot is nicht erreichbar
1053973
13165
238
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Megyery Sári: Én. Az asszonyoknak ajánlja - - Budapest,é.n., Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse