https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 84
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
827758
13178
238
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tóvölgyi Títusz: Az ezüst vitéz. Regény a tatárpusztítás idejéből. Negyedik kötet. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, pecsételt, kopottas állapot.
Das Lot is nicht erreichbar
910821
13179
238
0
2200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1031421
13180
238
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben. 1065561
13181
238
0
15000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Senecae opera. Johanni Vignon, 1604, Lugduni. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, gerinc sérült, címoldal hiányzik. 405784
13182
238
0
26000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Remekírók sorozat. A magyar irodalom főművei. 1-55. kötet (hiány: 3,4,5,22,33,34,35,42-46). Bp. 1905-1906. Franklin. Egységes, Gottermayer tulipános vászonkötésben 44 db Nagyon szép állapotban!
Das Lot is nicht erreichbar
894098
13183
238
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Jézusfaragó ember. Bp., 1936, Révai. Kissé piszkos kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
921218
13184
238
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894070
13185
238
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
894117
13186
238
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1943, Révai. Festett félvászon kötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1034676
13187
238
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
Das Lot is nicht erreichbar
889706
13188
238
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nemes görgői és Toporczi Görgey Aladár: Nemzetvédelmi útmutató 1943. Bp., Juracsek Ferenc 272p. + hirdetések. Könyvtári duplum. 827481
13189
238
0
7000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Schmid Kristóf ifjusági iratai, ötödik, egészen újra átdolgozott magyar kiadás uj beszélyekkel bővítve és egy-egy acélmetszettel díszítve Sujánszky Antal szerkesztése alatt. Bp., 1873. Athenaeum. I.-VIII. 4 kötetben 4 t. (Fuchsthaller metsz.) Korabeli félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse