Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 84

13178.

Rufpreis:
1 400 HUF

13179.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
13180.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Senecae opera. Johanni Vignon, 1604, Lugduni. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben, gerinc sérült, címoldal hiányzik.
13181.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13182.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

13183.

Rufpreis:
1 400 HUF

13184.

Rufpreis:
1 600 HUF

13185.

Rufpreis:
1 400 HUF

13186.

Rufpreis:
1 200 HUF

13187.

Rufpreis:
4 000 HUF

13188.

Rufpreis:
5 000 HUF

13189.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF