Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Első kötet, hatodik rész, függelék: A Keszthelyi Hévíz tó termékeinek chemiai vizsgálata Weszelszky Gyulától. Egy melléklettel Dr. windisch Rikárdtól. Bp., 1911, Kilián Frigyes M.K. Egyetemi Könyvárus Bizománya. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kissé foltos, egyébként jó állapotban.
12908.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára, mellyebn minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. III-IV. kötet. Pesten, 1851, Kozma Vazulnál. Kopottas félbőr kötésben.
12909.

Rufpreis:
10 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. köt.: Magyarország, 5. köt.: Felső-Magyarország. [Bp., 1898, Magyar Királyi Államnyomda]. Erősen kopott, szakadozott díszes laza vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
12910.

Rufpreis:
4 000 HUF

A magyar városok címerei. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Minikönyv, kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
12911.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Pest-budai városképek. Vál.: Cifka Péterné, Granasztói Pál, Seenger Ervin. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12912.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lestyán Sándor-Dr.Groó Béla-Dr.Török István: A budai hévvizektől Budapest fürdővárosig. A "Budapest" könyvtára 12. szám. Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban.
12913.

Rufpreis:
2 000 HUF

12914.

Rufpreis:
6 000 HUF

12915.

Rufpreis:
800 HUF

Katona Béla: Várad a viharban. Reprint. Csak 200 pld.
12916.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jankó János: A Balaton-melléki lakosság néprajza. 3 színes, 3 fekete táblával, 16 táblázattal és 156 szövegközti ábrával. Budapest, 1902. Kilián Frigyes (Hornyánszky Viktor ny.) [2] + VIII + 428 + [2] p. + 5 t. (ebből 1 színes) + 2 térkép (színes, ebből 1 kihajtható). Folio. Szövegközti fényképekkel is illusztrált. A mű hatodik fejezete a balatoni halászattal foglalkozik. Kötés nélkül papír hátsó borítóval, néhány lap széle foltos. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötet, második rész.
12917.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

12918.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF