Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

12896.

Rufpreis:
800 HUF

12897.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12898.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12899.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12900.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12901.

Rufpreis:
10 000 HUF

12902.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12903.

Rufpreis:
8 000 HUF

12904.

Rufpreis:
3 000 HUF

12905.

Rufpreis:
800 HUF

12906.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar föld - magyar nép. Szerk.: Csuka Zoltán, Ölvedi János. 1-2. köt. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi Könyvkiadóvállalat. Erősen kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12907.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF