Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 35

Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Bp., [1934], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12884.

Rufpreis:
3 000 HUF

12885.

Rufpreis:
3 000 HUF

Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., [1927], Tolnai. Kartonált papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, utólagos ragasztással, egyébként jó állapotban.
12886.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prinz Gyula: Ázsia szívében. Bp., 1911, Az Utazások Könyvtára kiadása (Utazások könyvtára 2.). Kissé szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12887.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sís, Vladimír - Vaniš, Josef: Der Weg nach Lhasa. Bilder aus Tibet. Prága, 1956, Artia. Rengeteg érdekes képpel. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12888.

Rufpreis:
2 000 HUF

12889.

Rufpreis:
1 400 HUF

12890.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.
12891.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

12892.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12893.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12894.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12895.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF