https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.
1
12908.

Józsefvárosi Lexikon 1970. Az MSZMP VIII. ker. Bizottsága és a Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács kiadásában. Kiadói műbőr kötésben. Korának megfelelő állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
1
12909.

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.




 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna (szerk.): Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, korának megfelelő állapotban.
1
12910.

Lakatos Ernő dr. Lukács Mátyás, Nagy Ernő dr., Sütő Anna (szerk.): Pesterzsébet, Soroksár Budapest XX. kerületének múltja és jelene. (Tanulmányok). Bp., 1972, Bp., XX. kerület tanács. Kiadói műbőr kötésben, korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.
1
12911.

Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek. Szép állapotúak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
1
12912.

Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger. (1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban
1
12913.

Barcsay Amant Zoltán: Eger vár és város régi ábrázolásai. Alte Abbildungen der Burg und der Stadt Eger.
(1567-1900.) 1. füzet. 1. (Képek - Abbildungen) Eger, 1938, Szent János ny. [2], LXVII. tábla. Fűzve, kiadói kartonborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm
1
12914.

A nagyszombati érseki főgymnasium dalárdája- és zenekarának académiái az 1861/2-1886/7 tanávekben. Összeállítva és fiúi hódolattal fölajánlva. Nagyszombat, 1886. Winer Zsigmond. Kissé ázott, aranyozott egészvászon kötésben. 20x30 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rosnyói egyházi töredékek I. Rozsnyó, 1834. Kek József. 55p. Papír kötésben.
1
12915.

Rosnyói egyházi töredékek I. Rozsnyó, 1834. Kek József. 55p. Papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.
1
12916.

Gyimesi Endre: Zalai életrajzi kislexikon. Zalaegerszeg, 1994, Zala Megyei Önkormányzati Közgyűlés. Kiadói papír kötésben. Jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
1
12917.

Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei: Jász - Nagykun - Szolnok Megye Kézikönyve. 10. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
1
12918.

A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval
1
12919.

Magyarország helységnévtára 1944. Bp., 1944, Hornyánszky Viktor. Vászonkötésben, Szeleczky Gyula possessori bélyegzőjével, javított boríatóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse