Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12896.

Rufpreis:
1 800 HUF

12897.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ossendowski: A Szahara lelke. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12898.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés szennylapon firkával
12899.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar Földrajzi Társaság: Cholnoky Jenő: Afrika 2. kötet. Jó állapotú egészvászon kötésben
12900.

Rufpreis:
1 200 HUF

12901.

Rufpreis:
4 000 HUF

12902.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Hedin, Sven: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta [és fordította] Dr. Thirring Gusztáv. Térkép nélkül. Budapest, [1902]. Lampel. 220p. + 15 t. + 2 térkép. Első magyar kiadás. (Kissé kopott széllel)
12903.

A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Hedin, Sven: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta [és fordította] Dr. Thirring Gusztáv. Térkép nélkül.
Budapest, [1902]. Lampel. 220p. + 15 t. + 2 térkép. Első magyar kiadás. (Kissé kopott széllel)

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Hedin, Sven: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, nagyon szép állapotban.
12904.

Rufpreis:
2 800 HUF

Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
12905.

Rufpreis:
2 000 HUF

12906.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány.  Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.
12907.

Czoma László dr. (et al. szerk.): Tanulmányok Rákospalota- Pestújhely történetéből. Képekkel illusztrált kiadvány. Bp., XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 1974.
Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, korának megfelelő állapotban.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF