Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

12872.

Rufpreis:
2 000 HUF

Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
12873.

Rufpreis:
800 HUF

Antalffy Gyula: Börzsöny. Magyar Tájak. A felvételeket Vajda Ernő készítette. Budapest, 1957, Bibliotecha Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12874.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve. (A katonai térképek tartalma és használata) Bp., 1923. Turistaság és alpinizmus
12875.

Rufpreis:
3 000 HUF

Séták a XVIII. kerületben. Szerk.: Fekete Ferencné. Bp., 1986, Budapest Főváros XVIII. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága, Hazafias Népfront XVIII. ker. Bizottsága. Papírkötésben, jó állapotban.
12876.

Rufpreis:
1 000 HUF

12877.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bihor-Biharvármegye, Oradea-Nagyvárad kultúrtörténete és öregdiákjainak emlékkönyve. Szerk.: Fehér Dezső. Nagyvárad, 1933-1937, Sonnenfeld Adolf Rt. Kicsit laza vászonkötésben, az elején néhány oldal kijár, egyébként jó állapotban.
12878.

Rufpreis:
8 000 HUF

Balázs Béla: Történet a Lógodi-utcáról a tavaszról, a halálról és a messzeségről. Budapest, é.n., Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
12879.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes könyv tétel: Cholnoky Jenő: A föld és élete: Világrészek, országok, emberek II. kötet. Ázsia. 256 képpel és térképpel. Budapest, é.n., Franklin társulat. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, kissé viseletes állapotban.; Harc a levegőért sorozat Amelia Earhart: Az utolsó út. Révai. é.n. Ezüstözött, kiadói egészvászon kötésben.; Haypál Tibor: Névadóink. Készült a Munkásőrség Országos Parancsnokság Propaganda és Sajtó Osztályának gondozásában. é.n. Fotókkal illusztrált kiadvány.
12880.

Rufpreis:
1 600 HUF

12881.

Rufpreis:
2 000 HUF

12882.

Rufpreis:
1 600 HUF

12883.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF