Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 52

12884.

Rufpreis:
5 000 HUF

12885.

Rufpreis:
2 000 HUF

12886.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gatti, Armand: Chine. Collections microcosme. "Petit Planéte". Éditions du seuil. Illustrált, kiadói papír kötésben.
12887.

Rufpreis:
800 HUF

12888.

Rufpreis:
6 000 HUF

12889.

Rufpreis:
3 000 HUF

12890.

Rufpreis:
6 000 HUF

Cholnoky Jenő: Afrika. A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. 240 képpel és térképpel. Bp.,(1936-1937), Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
12891.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye.  Lampel és Wodianer, Bp.é.n. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
12892.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kosch, Alois: Zwoa Brettl/ A gführiger Schnee. Das grosse Ski-Einmaleins. A. Kosch Gebr. Richters Verlagsanstalt in Erfurt. é.n. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
12893.

Rufpreis:
3 000 HUF

12894.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12895.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF