Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

II. Rákóczi Ferenc vezérlőfejedelem és a szövetkezett rendek 1705. szeptember 20-ikán a szécsényi gyűlésen kiállított szövetséglevele. Hasonmás kiadás. Szerk.: Borovszky Samu. Bp., 1911, Hornyánszky. Kartonált papírkötésben, kicsit szakadt díszes hártyapapír védőborítóval, jó állapotban.
12931.

Rufpreis:
6 000 HUF

Teleszky János: A magyar állam pénzügyei a háború alatt. Bp. 1927. MTA. 427 p. A Carnegie- Alapítvány kiadványai. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával.
12932.

Rufpreis:
2 400 HUF

12933.

Rufpreis:
10 000 HUF

12934.

Rufpreis:
5 000 HUF

12935.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12936.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Darmon, Olivier: A Bibendum hőskora. Fordította: Róka Zsuzsa. Párizs, 1997, Hoebeke.  Kiadói karton kötésben, fedőborítóban. Szép állapotban.
12937.

Rufpreis:
3 000 HUF

12938.

Rufpreis:
3 000 HUF

12939.

Rufpreis:
1 600 HUF

12940.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.
12941.

Rufpreis:
1 000 HUF

12942.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF