https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.
1
12943.

Demény Lajos, Pataki József (szerk.): Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, papír fedőborítóval. Korának megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941.  Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.
1
12944.

Pesti Magyar kereskedelmi Bank 1841-1941, Pester Ungarische Commercial Bank 1841-1941. Német nyelvű kiadvány. Budapest, 1941. Kissé kopottas, illusztrált kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
1
12945.

Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Viski  Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.
1
12946.

Viski Károly (szerk.): A magyarság néprajza. I-III. kötet. Tárgyi néprajz I-II. Írta: Bátky Zsigmond, Győrffy István, Viski Károly. III. kötet Írta: Berze Nagy János, György Lajos, Horger Antal, Solymossy Sándor, Szenderey Zsigmond, Tolnai Vilmos, Viski Károly, Zlinszky Aladár. Sok illusztrációval. Egységes , kiadói félbőr kötésben. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé kopottas gerinccel, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezer esztendő-millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.
1
12947.

Ezer esztendő-millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.


 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Fischer Károly Antal: Hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Reprodukciós kiadvány. Budapest, 1889, Heisler. Kiadói papír kötésben, újszerű állapotban.
1
12948.

Fischer Károly Antal: Hun-magyar írás és annak fennmaradt emlékei. Reprodukciós kiadvány. Budapest, 1889, Heisler. Kiadói papír kötésben, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Udvari élet  a francia királyok alatt. Bp. 1908 Franklin. 336p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói, aranyozott selyemripsz díszkötésben, kopott aranyozással
1
12949.

Udvari élet a francia királyok alatt. Bp. 1908 Franklin. 336p. 78 egész oldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói, aranyozott selyemripsz díszkötésben, kopott aranyozással

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lévai Jenő: Éhség, panama, Hinterland. Első kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. Papírkötés, hiányzó védőborító, gerincnél levált.
1
12950.

Lévai Jenő: Éhség, panama, Hinterland. Első kötet. Bp., 1935, Magyar Hétfő. Papírkötés, hiányzó védőborító, gerincnél levált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.
1
12951.

Frantisek Kulhanek: Kronika československá I.-V. Teljes / komplett. Praha, 1923. In 5 volumes, one page damaged. In full linen binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
1
12952.

Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.
1
12953.

Takáts Sándor: Komáromi Daliák a XVI. században. Különlenyomat a "Budapesti Szemle" 390, és 391. számából. Budapest, 1909, Franklin. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben
1
12954.

Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse