https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
I. Vilmos német császárnak és porosz királynak kilenczven válogatott írása. Fordította Supka Géza dr. Budapest, 1915, Franklin. Kiadói papírkötésben, fedőlap hiányzik.
1
12955.

I. Vilmos német császárnak és porosz királynak kilenczven válogatott írása. Fordította Supka Géza dr. Budapest, 1915, Franklin. Kiadói papírkötésben, fedőlap hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. kötet.  Az 1859-ki olasz háboru korszaka. Bp., 1880, Athenaeum. Kossuth rézmetszetű arcképével. 526p. Foltos lapok, belül elvált kötés
1
12956.

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. kötet. Az 1859-ki olasz háboru korszaka. Bp., 1880, Athenaeum. Kossuth rézmetszetű arcképével. 526p. Foltos lapok, belül elvált kötés

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.
1
12957.

Berlász Jenő: A magyar jobbágykérdés és a bécsi udvar az 1790-es években. Budapest, 1942, Athenaeum. Kissé foltos kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
12958.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. Bp., 1987. Hasonmás kiadás függelékkel. Vászon-, illetve papírkötésben, jó állapotban. Könyvtári fölöspéldány
1
12959.

Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. Bp., 1987. Hasonmás kiadás függelékkel. Vászon-, illetve papírkötésben, jó állapotban. Könyvtári fölöspéldány

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gracza György: Magyar szabadságharc története. V. kötet. Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. A gerinc kis javításra szorul, egyébként jó állapotban.
1
12960.

Gracza György: Magyar szabadságharc története. V. kötet. Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. A gerinc kis javításra szorul, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.
1
12961.

Ballagi Aladár Dr.(szerk.), Balla Károly, Bányai Elemér dr., Ferenczy Zoltán dr., Kiss József, Koch Nándor dr., Londesz Elek, Mikes Lajos dr., Palágyi Menyhért dr., Radisich Jenő, Timon Ákos dr., Vámbéri Ármin, Zilahi Kiss Béla közreműködésével: Tolnai világtörténelme. I-X. kötet. Budapest, é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet. Aranyozott, kiadói félvászon kötésben. Koruknak megfelelő állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p.  Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel
1
12962.

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Budapest, [1930], Könyvbarátok Szövetsége. 150 p. Fűzve, felső sarkán sérült, kiadói aranyozott félbőr-kötésben, magyaros könyvdíszekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942,  Királyi Magyar Egyetemi Nyomda.	Papir kötésben. Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.
1
12963.

Farkas László dr.- Molnár Béla: Magyar Történelem. A legrégebbi időktől a szatmári békéig. Bp., 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papir kötésben.
Marczinkó ferenc dr.- Vitéz Pálfi János dr.- Várady Erzsébet dr.:A legújabb kor története a francia forradalomtól napjainkig. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben
1
12964.

Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Szerző által dedikált példány, "Erzsikének baráti érdeklődést köszönve 70.6.5. Fekete Sándor" ajánlással. Budapest, 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Illusztrált kiadó, karton kötésben. Jó állapotban.
1
12965.

Fekete Sándor: Kossuth Lajos. Szerző által dedikált példány, "Erzsikének baráti érdeklődést köszönve 70.6.5. Fekete Sándor" ajánlással. Budapest, 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Illusztrált kiadó, karton kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
1
12966.

Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse