Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 110

13000.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Írás és olvasás. Tanulmányok. Budapest, é.n., Athenaeum. Félvászon kötésben.
13001.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krúdy Gyula: Pest- Budai séták. Budapest, 1958, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
13002.

Rufpreis:
1 200 HUF

Victor Hugo: Századok legendája. Válogatott versek. Budapest, 1969, Magyar Helikon. Sorszámozott: 800/90. Bibliofil kiadvány. Aranyozott kiadói egészbőr kötésben.
13003.

Rufpreis:
2 000 HUF

13004.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak aranykönyve 1937. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
13005.

Rufpreis:
800 HUF

Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
13006.

Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad.
Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

13007.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lagerlöf Zelma:Krisztus -legendák. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben.
13008.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bussato [Bussatti] da Ravenna, Marco: Giardino di agricoltura. Venezia, 1592, Giovanni Fiorina. Olasz nyelvű mezőgazdasági traktátus, első kiadás. Papír, többféle (feltehetőleg észak-itáliai) vízjellel, 59 folio (ebből 53 számozott), az 1. folión a szöveget nem érintő hiánnyal, a 10. és 15. folio hiányzik, a 23. tévesen 21-nek számozva. 28 db metszettel. Papírkötésben, kissé vetemedett, korához képest jó állapotban. / Agricultural tractate in Italian, first edition. On paper, with various watermarks (most probably from Northern Italy), 59 folios, 53 numbered, the 1st with some damage which doesn't affect the text itself; the 10th and 15th folios are missing and the 23th erroneously given as 21st. With 28 engravings. In paper binding, a bit warped but otherwise in good condition regarding its age.
13009.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

K. Beniczky Irma (szerk.): Arany Kincstár nélkülözhetetlen tanácsadó minden család és háztartás számára. Budapest, 1893, Franklin. Kiadói, foltos félvászon kötésben.
13010.

Rufpreis:
5 000 HUF

Legujabb és legteljesebb magyar köszöntő. Ujévi, születésnapi, névnapi, iskola-vizsgálati s más alakalmi üdvözletek versekben és levelekben. Budapest, 1907, Franklin. IKopottas, illusztrált, kiadói félvászon kötésben.
13011.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF