Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 110

Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. 48 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12988.

Rufpreis:
1 400 HUF

Verne Gyula: Az úszó város. Ötödik egyedül jogosított képes kiadás. Első kiadás! Bp., é.n., Franklin-Társulat.  Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Kopottas fedőlap,lyukas gerinc, ill. sarok, egyébként jó állapotban.
12989.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaál Mózes. Képekkel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12990.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: A gőzház. I. kötet. Ford.: Szász Károly. Képpekel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12991.

Rufpreis:
1 200 HUF

12992.

Rufpreis:
1 000 HUF

Imre Sándor: Széchenyi születésének 150. évfordulójára. Bp., 1941, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje. Papírkötésben, jó állapotban.
12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

12994.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Mór: Csataképek a magyar szabadságharczból. Első kötet. Budapest, 1910, Franklin. Szecessziós, kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos fedőborítóval.
12995.

Rufpreis:
1 400 HUF

12996.

Rufpreis:
2 000 HUF

12997.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12998.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Faylné Hentaller Mária: Otthon nélkül...Haza nélkül... Bp., 1918, Uránia Könyvkiadóvállat. Kiadói félvászon kötés, képekkel illusztrált, enyhén kopottas állapotban.
12999.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF