Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 110

Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Második kiadás. Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 2 db térképmelléklettel, jó állapotú aranyozott egészvászon kötésben
12976.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12977.

Rufpreis:
1 600 HUF

12978.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Karinthy Frigyes: Együgyű lexikon. Bp., 1997, Háttér Kiadó. Az 1912-es kiadás (Békéscsaba, Tevan [Tevan Könyvtár 2-5.].) reprintje, az 1918-as kiadás borítójának felhasználásával. Papírkötésben, jó állapotban.
12979.

Rufpreis:
3 000 HUF

12980.

Rufpreis:
1 000 HUF

12981.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gálos Rezső: Révai Miklós kiadatlan költeményei. Különlenyomat a győri női felsőkereskedelmi iskola értesítőjéből. Győr, 1933, Győri Hírlap Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12982.

Rufpreis:
1 000 HUF

12983.

Rufpreis:
1 000 HUF

12984.

Rufpreis:
1 200 HUF

Széchenyi István válogatott művei. Magyar Remekírók. I-III. Készült - - születésének 200. évfordulójára. Bőrkötéses díszkiadás 500 számozott példányban, ez a kötet 470. számú.Budapest, 1991, Budapest, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészbőr kötésben, szép állapotban.
12985.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Verne Gyula: Különös végrendelet. Ford.: Gaál Mózes. 58 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill. gerinccel.
12986.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Egyedül jogosított képes kiadás.  Bp., é.n., Franklin-Társulat.  Első kiadás! Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
12987.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF