https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 110

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
1
13012.

Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben.
1
13013.

Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet  mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
1
13014.

Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1934, Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
1
13015.

Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1934, Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
1
13016.

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
1
13017.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Resnick, Jane: Nemzetközi szivarkalauz. A szivarozás és a szivarvásárlás művészete. Bp., Vince Kiadó, 2000. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13018.

Resnick, Jane: Nemzetközi szivarkalauz. A szivarozás és a szivarvásárlás művészete. Bp., Vince Kiadó, 2000. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
1
13019.

Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
1
13020.

Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937,  A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
1
13021.

Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
1
13022.

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
13023.

Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse