Markovits Imre dr.: A kvarcfénykezelés technikája és indikációi. Az ultra-ibolya sugarak és alkalmazásuk az orvostudományban. 17 ábrával. Budapest,é.n., Novák és Társa. Kiadói papír kötésben.
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca. A borító Mészáros Tamás munkája. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Gerincnél sérült, javított.
Schmidt Sándor: Az esztergomi szénmedence bányászatának ismertetése. Dedikált! H. n. 1932. Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. 1 térk. (kihajtható), 207 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel, térképvázlatokkal. Aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben, gerincen foszlással
3 db könyv: Schlömilch Oszkár: Ötjegyű logar- és háromszögtani táblázatok. Bp., 1893, Kilián Frigyes. Kopott, szakadozott gerincű kartonált papírkötésben, hátsó borítója hiányzik, egyébként jó állapotban.; Hoffmann, Alfred E.: Neue Wege der Fernsprech-Nebenstellentechnik. Berlin, 1932, Mix & Genest AG. Papírkötésben, jó állapotban.; Dózsa Farkas András, Németh Aladár: Szín- és formatervezés a gépiparban. II. köt. Bp., 1966, KGM MTTI. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban