Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

12741.

Todd, David: Népszerű csillagászat.
Bp. 1901. K. M. Term.tud. Társ. For. Darvai Móricz. Szövegközt 323 ábrával ill., színes táblákkal illusztrálva.(Term.tudományi Társulat LXVIII. Kötete) Kiadói egészvászon kötésben. Gerincnél kissé kopottas, egyébként jó állapotú.

Rufpreis:
4 000 HUF

12742.

Rufpreis:
2 000 HUF

Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp. (1939) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. 114 szövegközti ábrával. Festett kiadói egészvászon kötésben
12743.

Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön.
Bp. (1939) Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. 114 szövegközti ábrával. Festett kiadói egészvászon kötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

A Holdra és a rajta túl lévő világokba. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrált, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
12744.

Rufpreis:
1 400 HUF

12745.

Rufpreis:
1 000 HUF

Berget Alfonz: A földgömb és a légkör fizikája. Budapest 1909. K.M. Természettudományi Társulat. Kihajható térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Gerinc viseletes.
12746.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest,é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
12747.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó József: Geologia. [Bp.], [1883], [Franklin]. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12748.

Rufpreis:
5 000 HUF

12749.

Rufpreis:
1 400 HUF

Brehm Alfréd: Az állatok világa, egy kötetben. Szeged, 1990, Maecenas. A korábbi kiadás (Bp., [1926], Légrády - Genius) reprintje. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12750.

Rufpreis:
2 000 HUF

12751.

Rufpreis:
1 200 HUF

12752.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF