https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lukács Pál dr.:Hogyan éljen a vesebajos ember? Gyakorlati tanácsok vesebajosok és azokkal foglalkozók számára. Budapest, (1934), Novák Rudolf és Társa. Egészvászon kötésben, szép állapotban.
1
12765.

Lukács Pál dr.:Hogyan éljen a vesebajos ember? Gyakorlati tanácsok vesebajosok és azokkal foglalkozók számára. Budapest, (1934), Novák Rudolf és Társa. Egészvászon kötésben, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pazár Zoltán dr.: Az ittasság és az iszákosság vizsgálata valamint ennek jelentősége az igazságszolgáltatásban. Budapest, 1942, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Kiadása.  Kiadói papír kötésben.
1
12766.

Pazár Zoltán dr.: Az ittasság és az iszákosság vizsgálata valamint ennek jelentősége az igazságszolgáltatásban. Budapest, 1942, A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Kiadása. Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben.
1
12767.

Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Illusztrált, kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
12768.

cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
12769.

Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
1
12770.

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
12771.

Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.
1
12772.

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.
1
12773.

Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karlson, Paul: A gépmadár. 32 táblával és Becker Gerda 177 szövegképével. Bp. 1938. Királyi Magyar Természettud. Társ. 392 p. Félvászon kötés
1
12774.

Karlson, Paul: A gépmadár. 32 táblával és Becker Gerda 177 szövegképével. Bp. 1938. Királyi Magyar Természettud. Társ. 392 p. Félvászon kötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ordódy János, Gyulai József dr.:Korszerű szobakályhák szerkezete és kezelése. Gyakorlati kézkönyv. Sok rajzzal illusztrálva.  Budapest, ( 1922), Stephaneum. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
1
12775.

Ordódy János, Gyulai József dr.:Korszerű szobakályhák szerkezete és kezelése. Gyakorlati kézkönyv. Sok rajzzal illusztrálva. Budapest, ( 1922), Stephaneum.
Kiadói papír kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Korányi János: Kazánfűtés. Olaj- és gáztüzelés, hőmérséklet-szabályozás. 3. kiadás. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban.
1
12776.

Korányi János: Kazánfűtés. Olaj- és gáztüzelés, hőmérséklet-szabályozás. 3. kiadás. Bp., 1986, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, ábrákkal illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse