A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 2. köt. Bp., 1916, Athenaeum. Kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, egyébként jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 3. köt. Bp., 1917, Athenaeum. Kicsit laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: A nyugati hadszíntér. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, az első néhány lap kijár.
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: A nyugati hadszíntér. 2. köt. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
A világháború 1914-1918. Szerk.: M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár. 2. köt.: Az orosz harctéren lefolyt események 1914. augusztus 30-ig. Bp., 1930, Stádium. Mellékletek nélkül, de külön név- és tárgymutatóval, valamint hibajegyzékkel. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A világháború 1914-1918. Szerk.: M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár. 7. köt.: 1914-1915 november és december havának eseményei. Bp., 1937, Stádium. Mellékletek nélkül. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.