Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 18

Balla-Csikány-Gulyás-Horváth-Kovács: A magyar tüzérség 100 éve 1913-2013. Bp., 2014, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12723.

Rufpreis:
2 800 HUF

Majoros József: Tábori postával a világháborúban. Bp., 1937, Postatisztviselők Országos Kaszinója. A szerző által névre szólóan dedikálva. Kopott, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12724.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

12725.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gáspár Zoltán: Húsz év története. 1918-1938. (Bp. 1939) Pantheon. 334p., Korabeli aranyozott vászonkötésben, az eredeti borító benne.
12726.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12727.

Rufpreis:
4 000 HUF

Eötvös Péter-Hatala András-Soós Péter: A király géppisztoly. Bp., 2014, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói  kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
12728.

Rufpreis:
2 800 HUF

12729.

Rufpreis:
6 000 HUF

12730.

Rufpreis:
4 000 HUF

12731.

Rufpreis:
6 000 HUF

Végh Ferenc: Véghelszámolás. A korszakváltás katonája. Bp., 2014, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
12732.

Rufpreis:
1 400 HUF

Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel térképpel és szöveg-képekkel. Bp., 1940, Dante. Kicsit kopott vászonkötéaben, egyébként jó állapotban.
12733.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Kicsit kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, egyébként jó állapotban.
12734.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF