Balla-Csikány-Gulyás-Horváth-Kovács: A magyar tüzérség 100 éve 1913-2013. Bp., 2014, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
Majoros József: Tábori postával a világháborúban. Bp., 1937, Postatisztviselők Országos Kaszinója. A szerző által névre szólóan dedikálva. Kopott, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Eötvös Péter-Hatala András-Soós Péter: A király géppisztoly. Bp., 2014, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, rengeteg színes képpel illusztrált, újszerű állapotban.
vitéz nagy-megyeri Nagy Károly: A magyarság fegyverben. Jellemtanulmány a nemzetnevelés szolgálatában. Bp., 1939. Vitézi Rend Zrinyi Csoport. 257 l., 6 t. (térképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképvázlattal illusztrálva. Egészvászon kötésben az eredeti papírborító felhasználásával. Könyvtári duplum. Az első két oldal kivágásokkal.
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. 12 színes táblamelléklettel térképpel és szöveg-képekkel. Bp., 1940, Dante. Kicsit kopott vászonkötéaben, egyébként jó állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: Északon és délen. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Kicsit kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, egyébként jó állapotban.