Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

12715.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12716.

Rufpreis:
4 000 HUF

12717.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar nemzet története 1526-ig. A gimnáziumok és reáliskolák III. osztálya számára. A tanterv és utasítások figyelembe vételével írták Dr. Takáts György és Dr. Koczogh András. Második kiadás. Bp., 1924, Athenaeum. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, a szövegben javításokkal, grafitceruzás megjegyzésekkel, kissé kopottas állapotban.
12718.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar nemzet története 1526-tól 1867-ig. IV. osztály. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, a szövegben javításokkal, grafitceruzás megjegyzésekkel, viseltes állapotban.
12719.

Rufpreis:
1 000 HUF

12720.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

12721.

Rufpreis:
1 000 HUF

12722.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF