Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.
A magyar nemzet története 1526-ig. A gimnáziumok és reáliskolák III. osztálya számára. A tanterv és utasítások figyelembe vételével írták Dr. Takáts György és Dr. Koczogh András. Második kiadás. Bp., 1924, Athenaeum. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, a szövegben javításokkal, grafitceruzás megjegyzésekkel, kissé kopottas állapotban.
A magyar nemzet története 1526-tól 1867-ig. IV. osztály. Félvászon kötés, ábrákkal illusztrált, a szövegben javításokkal, grafitceruzás megjegyzésekkel, viseltes állapotban.
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar Történet. I. Kötet. Budapest, 1936, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Fényképekkel, térképekkel illusztrálva. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kisé viseletes, egyébként jó állapotú.