https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Kinczedik kötet. A nemzeti államalkotás kora 1815-1847. Írta Ballagi Géza. Budapest, 1897, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A gerinc teljesen elvált.
1
12703.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története.
Kinczedik kötet. A nemzeti államalkotás kora 1815-1847. Írta Ballagi Géza. Budapest, 1897, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A gerinc teljesen elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Első kötet. Magyarország a királyság.  megalapításáig. Írta Frőhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc javításra szorul, a hátoldal elszíneződött.
1
12704.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Első kötet. Magyarország a királyság. megalapításáig. Írta Frőhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc javításra szorul, a hátoldal elszíneződött.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.
1
12705.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Hatodik kötet. Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd haláláig. Írta Angyal Dávid. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc kissé javításra szorul, a hátoldal elszíneződött, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Ötödik kötet. Magyarország három részre oszlásának története 1526-1608. Írta Acsádi Ignácz. Budapest, 1897, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Hátoldalon elszíneződött, egyébként jó állapotú.
1
12706.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története.
Ötödik kötet. Magyarország három részre oszlásának története 1526-1608. Írta Acsádi Ignácz. Budapest, 1897, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Hátoldalon elszíneződött, egyébként jó állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Harmadik kötet. Az Anjou ház és örökösei. Írték:Pór Antal, Schönerr Gyula. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A vászonkötés javításra szorul, egyébként jó állapotú.
1
12707.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Harmadik kötet. Az Anjou ház és örökösei. Írték:Pór Antal, Schönerr Gyula. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. A vászonkötés javításra szorul, egyébként jó állapotú.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Nyolczadik kötet. Magyarország története III. Károlytól a Bécsi kongresszusig (1711-1815) Írta Marczali Henrik. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Jó állapotban.
1
12708.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története.
Nyolczadik kötet. Magyarország története III. Károlytól a Bécsi kongresszusig (1711-1815) Írta Marczali Henrik. Budapest, 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Nemzet Története. Harmadik kötet. Bp., 1895. Az Athenauem R.T. Kiadása. Aranyozott kiadói egész vászonkötésben jó állapotban.
1
12709.

A Magyar Nemzet Története. Harmadik kötet. Bp., 1895. Az Athenauem R.T. Kiadása. Aranyozott kiadói egész vászonkötésben jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
1
12710.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12711.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó István: A magyarság életrajza. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VIII. Budapest, é.n., Franklin. Félbőr kötésben, jó állapotban.
1
12712.

Szabó István: A magyarság életrajza. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VIII. Budapest, é.n., Franklin. Félbőr kötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Világtörténet főtekintettel a magyar nemzet történetére 1648-1913-ig Európa és Amerika nevezetesebb államainak földrajzával. Írta Szölgyémy János kegyes tanítórendi tanár III. kötet. Az új tanterv értelmében átdolgozott harmadik kiadás számos műveltségtörténeti ábrával. Bp., 1914, Lampel R. Kiadói papírkötés, benne színes ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.
1
12713.

Világtörténet főtekintettel a magyar nemzet történetére 1648-1913-ig Európa és Amerika nevezetesebb államainak földrajzával. Írta Szölgyémy János kegyes tanítórendi tanár III. kötet. Az új tanterv értelmében átdolgozott harmadik kiadás számos műveltségtörténeti ábrával. Bp., 1914, Lampel R. Kiadói papírkötés, benne színes ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Király Könyve. Lipcse - Budapest - Bécs, 1899, Herzig Miksa. XXIV, (ebből 1 lith. díszcímlap, 1 lith. műmell.; Koloman Moser) 322p. 35 t. (heliogr., feliratozott hártyapapírral, Ferenc József monogramjának szárazbélyegzésével) + 6 feliratozott hártyapapír (ebből 1 kétlapos). A díszmunkát Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrálták. Kiadói, bordázott gerincű, szecessziós, aranyozott, festett, egészbőr díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Réz csatokkal, festett üveg berakásos koronával. Igényesen restaurált.
1
12714.

A Király Könyve. Lipcse - Budapest - Bécs, 1899, Herzig Miksa. XXIV, (ebből 1 lith. díszcímlap, 1 lith. műmell.; Koloman Moser) 322p. 35 t. (heliogr., feliratozott hártyapapírral, Ferenc József monogramjának szárazbélyegzésével) + 6 feliratozott hártyapapír (ebből 1 kétlapos). A díszmunkát Sigmund Ajdukiewicz, Rudolph Bacher, Benczúr Gyula, Julius Blaas, Joseph Engelhardt, Garay Ákos, Wilhelm Gause, Halmi Arthúr, Joseph Hoffmann, Koloman Moser, báró Myrbach Felicián, Pap Henrik, Tichy János, Ottokar Walter és Theodor Zasche illusztrálták. Kiadói, bordázott gerincű, szecessziós, aranyozott, festett, egészbőr díszkötésben, körül aranyozott élmetszéssel. Réz csatokkal, festett üveg berakásos koronával. Igényesen restaurált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse