Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 44

C.R.: A háborús nagyhatalmak. Hat füzet: Szerbia, A Német Birodalom, Olaszország, Az angol világbirodalom, Törökország és Egyiptom, A cár birodalma. Bp., 1914-1915, A Népszava Könyvkereskedés Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12679.

Rufpreis:
10 000 HUF

12680.

Rufpreis:
5 000 HUF

Josepho (József) Péczely: Summarium historiae recentioris Europaeae, a detectione Americae ad revolutionem Gallicam: per temporum intervalla divestum. I.-II. Debrecini, 1827-1830, excudit Franciscus Tóth Typogr. 1. kötet: Korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés sérült 2. kötet: korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben, Jó állapotban. / One book in slightly damaged half-linen binding, the other in half-leather binding
12681.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kék könyv. Rajk László és társai a népbíróság előtt. Szikra. é.n. Viseltes állapotban.
12682.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Budapest, 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben. Viseltes, javított gerinc ill fedőlap.
12683.

Rufpreis:
1 000 HUF

12684.

Rufpreis:
3 000 HUF

12685.

Rufpreis:
6 000 HUF

12686.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Az Érdekes Újság kiadása. Kiadói, Végh Gusztáv tervezte, illusztrált félvászon kötésben, gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal, (a gerinc sérült, belül elvált).
12687.

Rufpreis:
8 000 HUF

12688.

Rufpreis:
4 000 HUF

Deák Ferencz beszédei. Összegyűjtötte Kónyi Manó. I.-II. (1829-1861). Bp. 1882. Franklin. Első kiadás 628 p.; 406 p., Félvászon kötésben.
12689.

Rufpreis:
10 000 HUF

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban.
12690.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF