Siklóssy László: Gyorskocsin Erdélyben. Kutatások, rajzok, emlékezések. Egykori illusztrációkkal és Haranghy Jenő rajzaival. Cluj-Kolozsvár, 1927, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet (Pásztortűz könyvtár 10.). Papírkötésben, jó állapotban.
Horváth Zoltán: A soproni népszavazás sikere. 1921. december 14-17. Sopron, [2002], Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata. Papírkötésben, jó állapotban.
3 db földrajzi témájú könyv: Világatlasz. Bp., 1959, Kartográfiai Vállalat. Kicsit kopott vászonkötésben, keménypapír védőborítóban, jó állapotban.; Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, Művelt Nép. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Földünk országai. Szerk.: D. Gergely Anikó. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. A gerince és a hátsó borítója hiányzik.
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, laza gerinccel.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, kopottas állapotban, laza gerinccel.