Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 57

Siklóssy László: Gyorskocsin Erdélyben. Kutatások, rajzok, emlékezések. Egykori illusztrációkkal és Haranghy Jenő rajzaival. Cluj-Kolozsvár, 1927, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet (Pásztortűz könyvtár 10.). Papírkötésben, jó állapotban.
12681.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Alajos: Sopron könnyes-véres dátumai. Sopron, 1993, Soproni Városszépítő Egyesület. Papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12682.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Horváth Zoltán: A soproni népszavazás sikere. 1921. december 14-17. Sopron, [2002], Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata. Papírkötésben, jó állapotban.
12683.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db földrajzi témájú könyv: Világatlasz. Bp., 1959, Kartográfiai Vállalat. Kicsit kopott vászonkötésben, keménypapír védőborítóban, jó állapotban.; Földrajzi zseblexikon. Szerk.: Koch Ferenc, Petres László. Bp., 1955, Művelt Nép. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.; Földünk országai. Szerk.: D. Gergely Anikó. Bp., 1975, Kossuth Könyvkiadó. A gerince és a hátsó borítója hiányzik.
12684.

Rufpreis:
1 000 HUF

12685.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12686.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László: Autóval Szudánban. 82 képpel. Budapest,é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben,kopottas állapotban, laza gerinccel.
12687.

Rufpreis:
5 000 HUF

12688.

Rufpreis:
2 800 HUF

12689.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF