Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 57

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12669.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12670.

Rufpreis:
3 000 HUF

12671.

Rufpreis:
3 000 HUF

12672.

Rufpreis:
3 000 HUF

12673.

Rufpreis:
3 000 HUF

Balla Demeter: Miskolc. Bp., 1976, Corvina. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, sok fotóval illusztrált, jó állapotban.
12674.

Rufpreis:
1 600 HUF

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel. Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.
12675.

Beöthy Zsolt - Goldziher Ignácz - Platz Bonifácz stb. Egyiptom. Tanulmánykönyv a ... Közoktatásügyi-Minisztérium által 1896. jan. és febr. havában a tanárok számára rendezett tanulmányútról. Szerk. Kőrösi László. Száz eredeti képpel.
Bp. 1899. Pátria. 351p. 16 t. Gazdag képanyaggal. Festett, aranyozott, kissé kopott kiadói egészvászon-kötésben.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gróf Luckner Félix: A tenger ördöge. Fordította Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12676.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bevenuto Cellini mester élete. Ford.: Füsi József. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, papír védőbortóval, jó állapotban.
12677.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lenkei Dezső: A Magas-Tátra tavai hegy- és vízrajzi szempontból. Bölcsészettudori értekezés. Bp., 1918, Tudományegyetemi Nyomda. Papírkötésben, jó állapotban.
12678.

Rufpreis:
4 000 HUF

Budapest Székesfőváros Kerületi köz-igazgatásának szervezete. kiadta Halmos János polgármester. Bp., 1900, Pesti Könyvny. 458 l. Egészvászon kötésben, jó állapotban
12679.

Rufpreis:
4 000 HUF

12680.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF