Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 57

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Szatmár vármegye és Szatmár- Németi. 81 oldal műmelléklet,  2 színnyomat, 43 egész oldalas autotipia, és több szövegkép. Bp., (1908), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, fedőlap,gerinc ill., sarkok kissé viseltes állapotban.
12645.

Rufpreis:
12 000 HUF

12646.

Rufpreis:
5 000 HUF

Siklóssy László: Hogyan épült Budapest? (1870-1930). A Fővárosi Közmunkák Tanácsa története. Bp., 1931, Főv. Közmunkák Tanácsa. (Athenaeum ny.) 1 térkép (színes, kihajtható). Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel.
12647.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

BÖLÖNI FARKAS SÁNDOR Útazás Észak Amerikában._ _ által. Kolozsvártt, 1834, ifj. Tilsch János.  Első kiadás. Félvászon kötésben. Viseletes fedőlap, belső borító lap hiányzik.
12648.

Rufpreis:
12 000 HUF

12649.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

Rufpreis:
2 000 HUF

12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

12651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Avar Gyula: A Bácskában. I. A déli Bácska. Utazások Nagymagyarországon. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói karton kötésben, Viseletes fedőborító és gerinc.
12652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zádori János: Egyiptom. Uti vázlatok a legujabb kútfők nyomán. Bp., 1874. Szent-István Társ. X+(2)+259p. Félvászon kötésben
12653.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12654.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.  Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.
12655.

Lukács Károly: A Balaton. Második, átdolgozott kiadás. Budapest, 1941, Magyar Szemle Társaság. Kincsestár. Fedőborító teljesen hiányzik.
Lux Kálmán dr.: Visegrád vára. Lux Géza 33 eredeti rajzával. Budapest, 1932, Műemlékek Országos Bizottsága. Kiadói papír kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF

Patai József: Föltámadó szentföld. Százötven Palesztina képpel. Budapest, é.n., Korvin Testvérek. Múlt és Jövő. Aranyozott. illusztrált kiadói papír kötésben. Gerinc javított, fedőlap kissé viseletes.
12656.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF