Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 57

12657.

Rufpreis:
8 000 HUF

12658.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12659.

Rufpreis:
10 000 HUF

12660.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12661.

Rufpreis:
12 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
12662.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
12663.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12664.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Keresztesy Sándor: Emlékalbum a Miskolczon 1823-ban megnyílt első magyarországi kőszínház 100 éves jubileumára. Miskolcz 1923, Klein Ludvig és Szelényi. Kiadói papír kötésben. Korának megfelelő állapotban.
12665.

Rufpreis:
3 000 HUF

12666.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Temesvár vármegye és Temesvár. 265 képpel, 220 műnyomású autotipia, 8 szövegkép, továbbá 1 térkép, és 36 czímerrajz. Bp., (191?), Országos Monográfia Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek, fedőlap ill., gerinc viseltes állapotban.
12667.

Rufpreis:
12 000 HUF

12 db különféle múzeumi kiadvány: a Tájak, korok, múzeumok kiskönyvtára sorozat 6 darabja (138, 156, 165, 200, 230, 580), Somogyi Múzeum, Nógrádmegyei Múzeumi Füzetek, stb. Papírkötésben, jó állapotban.
12668.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF